2321
12 آذر 1401 - 19:31

دستگری 79 اراذل در شهرستان بهارستان/ 31 قهوه‌خانه پلمب شد

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: در اجرای طرح امنیت محله محور تعداد 79 نفر اراذل و اوباش دستگیر، 31 قهوه‌خانه پلمب و 76 قبضه سلاح سرد کشف شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بهارستان، سرهنگ محمدرضا علیزاده فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش به‌صپرت طرح امنیت محله محور با رویکرد تامین آسایش و آرامش عمومی در محله‌های جرم خیز بهارستان با هماهنگی مرجع قضائی اجرا و اوباش مطرح که به صورت سازمان یافته به شرارت می‌پرداختند، شناسایی شدند.

وی گفت: این طرح با مشارکت رده‌های مختلف انتظامی به اجرا در آمد و ۷۹ نفر از اراذل و اوباش معروف شهرستان بهارستان دستگیر و تعداد ۷۶ قبضه سلاح سرد کشف و تعداد ۳۱ واحد قهوه‌خانه متخلف نیز در این راستا پلمب شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان افزود: به اینکه متهمان جرائمی از قبیل شرارت، تخریب اموال عمومی، ایجاد مزاحمت، استفاده از سلاح سرد، نگهداری و توزیع مواد مخدر، شرکت در نزاع‌های دسته‌جمعی و موارد دیگر را در پرونده کیفری خود دارند.

وی بیان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

علیزاده با بیان اینکه پلیس اجازه هیچ گونه قدرت‌نمایی به اراذل و اوباش را نخواهد داد تصریح کرد: با مجرمان، اراذل و اوباش و افرادی که بخواهند در جامعه نظم و امنیت عمومی را مختل کنند برابر قانون به شدت برخورد خواهد شد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 895617