2321
27 اسفند 1401 - 09:42

معلول هیدجی کارآفرین برتر شد

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ابهر از موفقیت«علیرضا احمدخانی» جوان دارای معلولیت به عنوان جوان برتر کارآفرین و مدیر کارگاه تولیدی کفش در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، علی لطیفی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان ابهر در حاشیه مراسم تقدیر از این کارآفرین که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نوآوری، ابتکار، ظرافت وکیفیت محصولات تولیدی این جوان خوش ذوق وی را در کنار دیگر جوانان برتر به عنوان جوان برتر کارآفرین قرار داده است. 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ابهر خاطر نشان کرد: این جوان خوش ذوق ساکن هیدج در حال حاضر توانسته برای بیش از ۱۰ نفر ایجاد اشتغال کند و علاوه بر توانمندی خود و رشد اقتصادی مناسب زمینه اشتغال جوانان را نیز فراهم کند. 

لطیفی یادآور شد: از آنجا که بهزیستی تنها سازمان تخصصی در امور افراد دارای معلولیت و به دنبال اجرای قوانین مرتبط با این گروه است، به تعاملات بین بخشی اعتقاد دارد و همراهی دیگر دستگاه‌ها را دنبال می‌کند تا گامی موثر در مسیر خطیر ارائه خدمات بهتر و حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت، برداشته شود.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ابهر خاطرنشان کرد: سامانه ثبت نام افراد بیکار و جویای کار به نشانی  http://www.jobwo.ir  آماده ثبت نام از افراد بیکار تحت پوشش بهزیستی است و یک خط تلفن همراه  و داشتن پرونده در بهزیستی برای ثبت نام افراد کافی است.

پایان پیام/۷۳۰۲۱

منبع: فارس
شناسه خبر: 1098556